Alle producten
-
Veiligheidslichtgordensensoren
-
bewegingssensoren
-
Infraroodfotocelsensoren
-
Lijndetector
-
Veiligheidssensor voor de barrièrepoort
-
UHFlezer
-
RFID-kaartlezer
-
Parkeersysteem
-
bezoekerbeheersysteem
-
Toegangscontrolesysteem
-
Verzender en ontvanger met afstandsbediening
-
Draadloze deuropener
-
Verkeerslichtsysteem
-
Schakelaarknoop
-
BurookHallo Norman... ik heb me net herinnerd dat ik je niet liet weten... alles werkte we hebben zowel de bedraad en de afstandsbediening opening werk...ze hielden van het item (veronderstelend dat het de komende 10 jaar of zo zal standhouden) -
Kiran.Jutai is een van de meest zelfverzekerde bedrijven die ik in China ken.
zoekwoorden [ access control card reader ] bij elkaar passen 118 producten.
Buiten bedrade infrarood foto-elektrische sensor weerbestendige 180 graden rotatie voor de veiligheid van de poort
| Ontvanger: | 12 - 24 V wisselstroom 12 - 30 V gelijkstroom |
|---|---|
| Rotatiehoek: | 180 Graad |
| Energieverbruik van de ontvanger: | 30mA @ 12V gelijkstroom |
Digitaal type veiligheidslicht gordijn sensor rooster voor automatische snelle deur veiligheid sensing
| IP-classificatie: | IP65 |
|---|---|
| HS-code: | 8531100000 |
| Specificatie: | 112 maal 13 maal 8.5 |
IP65 Buitenaf veiligheidslicht gordijn infrarood sensor voor automatische deur anti smashing
| IP-classificatie: | IP65 |
|---|---|
| HS-code: | 8531100000 |
| Specificatie: | 112 maal 13 maal 8.5 |
Waterdichte doorverkeersmaskeringspoortbewegingsdetector voor het openen van industriële poorten
| Output: | 2 Relais Uitgang max.48 VAC/DC max.stroom 1A |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Frequentie: | 24.125 GHz |
24.125GHz Gate Motion Sensor voor industriële koelopslagdeuren
| Output: | 2 Relais Uitgang max.48 VAC/DC max.stroom 1A |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Frequentie: | 24.125 GHz |
Bluetooth APP-bewegingssensor voor industriële poorten met richtingherkenning
| Inrichting: | Bluetooth APP |
|---|---|
| Output: | 2 Relais Uitgang max.48 VAC/DC max.stroom 1A |
| Stroomvoorziening: | 12-28VAC, 12-36VDC |
Bluetooth APP Weerbestendige bewegingssensor IP65 Rated 24GHz Radar Bewegingsdetector
| Inrichting: | Bluetooth APP |
|---|---|
| Output: | 2 Relais Uitgang max.48 VAC/DC max.stroom 1A |
| Stroomvoorziening: | 12-28VAC, 12-36VDC |
Aan / uit 10-90MS Gate Barrier Loop Detector voor Parking Management System
| Machtssupplu: | 110-240v |
|---|---|
| Zelfdraaibereik: | 20 tot 2000 μH |
| Gevoeligheid: | 6 manieren selecteerbaar/hoogste 0,010% DL/L/laagste 2,56% DL/L |
Dual Relay Motion Sensor voor voertuigpersoneel Differentiatie in industriële deuren
| Output: | 2 Relais Uitgang max.48 VAC/DC max.stroom 1A |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Frequentie: | 24.125 GHz |
IP65 Veiligheidsgordijn Buiten 30M Bereik Voor grote industriële deuren Anti Smashing
| IP-classificatie: | IP65 |
|---|---|
| HS-code: | 8531100000 |
| Specificatie: | 112 maal 13 maal 8.5 |

