Alle producten
-
Veiligheidslichtgordensensoren
-
bewegingssensoren
-
Infraroodfotocelsensoren
-
Lijndetector
-
Veiligheidssensor voor de barrièrepoort
-
UHFlezer
-
RFID-kaartlezer
-
Parkeersysteem
-
bezoekerbeheersysteem
-
Toegangscontrolesysteem
-
Verzender en ontvanger met afstandsbediening
-
Draadloze deuropener
-
Verkeerslichtsysteem
-
Schakelaarknoop
-
BurookHallo Norman... ik heb me net herinnerd dat ik je niet liet weten... alles werkte we hebben zowel de bedraad en de afstandsbediening opening werk...ze hielden van het item (veronderstelend dat het de komende 10 jaar of zo zal standhouden) -
Kiran.Jutai is een van de meest zelfverzekerde bedrijven die ik in China ken.
zoekwoorden [ access control card reader ] bij elkaar passen 118 producten.
Multifunctionele LED-displaydriver en -controller voor informatiedisplays en apparaatintegratie
| LED-displayinterface: | HUB75 & HUB08 (uitbreidbaar naar HUB12) |
|---|---|
| Gecontroleerde weergavelijnen: | 4 lijnen onafhankelijk |
| Ondersteunde talen: | 100+ talen |
NED200 Multifunctionele regelaar voor LED-borden, reclameborden en interactieve displays
| LED-displayinterface: | HUB75 & HUB08 (uitbreidbaar naar HUB12) |
|---|---|
| Gecontroleerde weergavelijnen: | 4 lijnen onafhankelijk |
| Ondersteunde talen: | 100+ talen |
Slimme LED-displaycontroller voor meerregelige tekst, QR-code en real-time informatie
| LED-displayinterface: | HUB75 & HUB08 (uitbreidbaar naar HUB12) |
|---|---|
| Gecontroleerde weergavelijnen: | 4 lijnen onafhankelijk |
| Ondersteunde talen: | 100+ talen |
JUTAI Clouds Bezoekersbeheersysteem, Tempered Glass Panel Bezoekersbeheer Kiosk
| Identificatiesteuntypen: | QR-code, IC-kaart, CPU-kaart, NFC, enz. |
|---|---|
| Externe interface:: | Niveausignaal, WG, seriepoort (ondersteunt TTUR5485/R5232), ondersteunt femtoseconde P17o |
| Scanafstand:: | 5 - 15 cm |
Voertuigdetectie-sensor enkelkanaal voor de poort dubbelkanaal voor het tellen van de richting
| Stroomvereisten: | 12-24V |
|---|---|
| Zelfdraaibereik: | 20 tot 2000. |
| Gevoeligheid: | 16-Way Selectable/ Hoogste 0,010% Dl/L/Laagste 2,56% |
Inductieve 2-kanaals lusvoertuigdetector voor toegangs- en uitgangscontrole van parkeerterreinen
| Stroomvereisten: | 12-24V |
|---|---|
| Zelfdraaibereik: | 20 tot 2000. |
| Gevoeligheid: | 16-Way Selectable/ Hoogste 0,010% Dl/L/Laagste 2,56% |
Dual-Channel Vehicle Loop Detector voor parkeertoegang Vehicle Detector Parking System
| Machtsvereisten: | 110-240 VAC (48 tot 63 Hz) |
|---|---|
| Zelfdraaibereik: | 20 tot 2000. |
| Gevoeligheid: | 16-Way Selectable/ Hoogste 0,010% Dl/L/Laagste 2,56% |
JUTAI Intelligent Parking Lot Ticketing System Parking ticket management systeem voor toegang/uitgang
| stroomvoorziening:: | AC 110~220V |
|---|---|
| Werktemperatuur:: | -30°C~+70°C |
| Communicatie interfaces: | RJ45, RS232, RS485 |
200 mm hoog helder LED verkeerslicht
| Controlemethode: | Tijdcontrole |
|---|---|
| Huismateriaal: | Metalen schelpen |
| Lichtbron: | LED's |
Doppelkanaals voertuigverkeersdetector
| Stroomvoorziening: | 12-24VADC |
|---|---|
| Snelle reactietijd: | 10-90 ms |
| Zelfdraaibereik: | 20 tot 2000. |

