Alle producten
-
Veiligheidslichtgordensensoren
-
bewegingssensoren
-
Infraroodfotocelsensoren
-
Lijndetector
-
Veiligheidssensor voor de barrièrepoort
-
UHFlezer
-
RFID-kaartlezer
-
Parkeersysteem
-
bezoekerbeheersysteem
-
Toegangscontrolesysteem
-
Verzender en ontvanger met afstandsbediening
-
Draadloze deuropener
-
Verkeerslichtsysteem
-
Schakelaarknoop
-
BurookHallo Norman... ik heb me net herinnerd dat ik je niet liet weten... alles werkte we hebben zowel de bedraad en de afstandsbediening opening werk...ze hielden van het item (veronderstelend dat het de komende 10 jaar of zo zal standhouden) -
Kiran.Jutai is een van de meest zelfverzekerde bedrijven die ik in China ken.
zoekwoorden [ access control card reader ] bij elkaar passen 118 producten.
Dual Channel Loop Detector voor rijstrookregeling en voertuigclassificatie
| Stroomvereisten: | 12-24V |
|---|---|
| Zelfdraaibereik: | 20 tot 2000. |
| Gevoeligheid: | 16-Way Selectable/ Hoogste 0,010% Dl/L/Laagste 2,56% |
Anti-Clon UHF Reader RFID Reader 860 960 Mhz 9m IP65 Aanpasbaar
| Afstand voor het lezen: | 1-9m |
|---|---|
| Frequentiebereik: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Antenne: | Circulaire polarisatie/lineaire polarisatie |
125 kHz EM-kaarten Weigand IP65 RFID-lezer
| Afstand van detectie: | 15 cm |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC12V/1A |
| werkstroom: | ≤ 450 mA |
Industriële dubbele lusdetector voor snelle deuren en scheidingscontrole
| Stroomvereisten: | 12-24V |
|---|---|
| Zelfdraaibereik: | 20 tot 2000. |
| Gevoeligheid: | 16-Way Selectable/ Hoogste 0,010% Dl/L/Laagste 2,56% |
125KHz Desktop EM-kaart Uitgever RFID-kaart schrijver Ondersteuning Windows 98/2000/XP/2003
| Systeemversie: | Ondersteuning van Windows 98/2000/XP/2003 |
|---|---|
| Werkfrequentie: | 125 kHz |
| COM-poort: | USB-toetsenbord van pc |
Anti-kloning UHF langeafstands RFID-lezer met voorruit tag en seriële poort interface
| Afstand voor het lezen: | 1-9m |
|---|---|
| Frequentiebereik: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Antenne: | Circulaire polarisatie/lineaire polarisatie |
Universal LED Controller Board ondersteunt meer dan 100 talen en meerdere communicatie-interfaces
| LED-displayinterface: | HUB75 & HUB08 (uitbreidbaar naar HUB12) |
|---|---|
| Gecontroleerde weergavelijnen: | 4 lijnen onafhankelijk |
| Ondersteunde talen: | 100+ talen |
Industriële LED Display Driver met RS485 Ethernet MQTT Spraak- en Relaisbesturing
| LED-displayinterface: | HUB75 & HUB08 (uitbreidbaar naar HUB12) |
|---|---|
| Gecontroleerde weergavelijnen: | 4 lijnen onafhankelijk |
| Ondersteunde talen: | 100+ talen |
Draadloos poortbesturingssysteem met APP Intercom HD Night Vision en RS485 integratie
| Relaisuitgang: | 4 Way |
|---|---|
| Relaisinvoer: | 3 Way |
| Communiceren: | WIFI/4G |
Wifi Gate Opener Controller met 4 Relay Outputs 3 Digitale Inputs en RS485 Interface
| Relaisuitgang: | 4 Way |
|---|---|
| Relaisinvoer: | 3 Way |
| Communiceren: | WIFI/4G |

