Alle producten
-
Veiligheidslichtgordensensoren
-
bewegingssensoren
-
Infraroodfotocelsensoren
-
Lijndetector
-
Veiligheidssensor voor de barrièrepoort
-
UHFlezer
-
RFID-kaartlezer
-
Parkeersysteem
-
bezoekerbeheersysteem
-
Toegangscontrolesysteem
-
Verzender en ontvanger met afstandsbediening
-
Draadloze deuropener
-
Verkeerslichtsysteem
-
Schakelaarknoop
-
BurookHallo Norman... ik heb me net herinnerd dat ik je niet liet weten... alles werkte we hebben zowel de bedraad en de afstandsbediening opening werk...ze hielden van het item (veronderstelend dat het de komende 10 jaar of zo zal standhouden) -
Kiran.Jutai is een van de meest zelfverzekerde bedrijven die ik in China ken.
zoekwoorden [ access control card reader ] bij elkaar passen 118 producten.
860-928MHz RFID-kaartlezer schrijver met Wiegand-uitgang USB-interface
| Afstand voor het lezen: | <50mm> |
|---|---|
| Toepassing: | Parkeerplaats, ziekenhuis, bibliotheek, bedrijf, bank, winkel |
| Compatibele Norm: | UHF EPC Gen2 ((ISO18000-6c) Tag |
Anti Clone UHF RFID Reader Long Range Access Control Parking System
| Reading Distance: | 1-9m |
|---|---|
| Frequency Range: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Antenna: | Circular Polarization/Linear Polarization |
CE 13.56 Mhz Mifare RFID kaartlezer Schrijver voor gegevenscodering
| Systeemversie: | Ondersteuning van Windows 98/2000/XP/2003 |
|---|---|
| Werkfrequentie: | 13.56MHz |
| COM-poort: | USB-toetsenbord van pc |
EM-kaarten RFID Middenbereik Autoparklezer
| Afstand voor het lezen: | 65100cm |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC12V/1A |
| werkstroom: | ≤ 450 mA |
Dualband RFID UHF 13.56MHz MIFARE-kaart voor toegangsbeheer
| Lezen-schrijven methode: | Niet-contacttype |
|---|---|
| Structuur: | Lees-schrijfkaart |
| Stroomvoorziening: | Passieve kaart |
Niet-lineaire encryptie Lang bereik UHF RFID Reader 15m Max 30dBm Verstelbaar IP65 Voor toegang tot parkeerstelsel
| Afstand voor het lezen: | 315m |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | <0> |
| Frequentiebereik: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
UHF RFID Reader IP65 Niet-lineaire TID-encryptie
| Afstand voor het lezen: | 315m |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | <0> |
| Frequentiebereik: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
W4G 4G LTE & Ethernet Dual Network Parkeercontroller met Automatische Failover
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |
JUTAI Parkeerplaats kaartmachine voor het efficiënt beheren van parkeerplaatsen JTPE-1
| Stroomvoorziening: | AC 110~220V |
|---|---|
| Communicatie interfaces: | 1 RJ45, 4 RS232, 1 RS485 |
| Schermhelderheid: | 900nit (LCD), 1500nit (LED) |
Multifunctionele 4G Parkeerterreincontroller voor LPR-systeem & Barrièrecontrole
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |

