Alle producten
-
Veiligheidslichtgordensensoren
-
bewegingssensoren
-
Infraroodfotocelsensoren
-
Lijndetector
-
Veiligheidssensor voor de barrièrepoort
-
UHFlezer
-
RFID-kaartlezer
-
Parkeersysteem
-
bezoekerbeheersysteem
-
Toegangscontrolesysteem
-
Verzender en ontvanger met afstandsbediening
-
Draadloze deuropener
-
Verkeerslichtsysteem
-
Schakelaarknoop
-
BurookHallo Norman... ik heb me net herinnerd dat ik je niet liet weten... alles werkte we hebben zowel de bedraad en de afstandsbediening opening werk...ze hielden van het item (veronderstelend dat het de komende 10 jaar of zo zal standhouden) -
Kiran.Jutai is een van de meest zelfverzekerde bedrijven die ik in China ken.
zoekwoorden [ access control card reader ] bij elkaar passen 118 producten.
JUTAI GP-99 Kortlezer voor lange afstand
| Afstand voor het lezen: | 130cm |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC12V/1A |
| werkstroom: | ≤ 450 mA |
1300 mm Bereik EM-kaarten nabijheid lezer voor toegangscontrole van parkeergaragesystemen
| Afstand voor het lezen: | 130cm |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC12V/1A |
| werkstroom: | ≤ 450 mA |
GP-99 EM-kaarten 125KHz-lezer 90-130cm Voor toegangscontrole voor parkeergarages
| Afstand voor het lezen: | 130cm |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC12V/1A |
| werkstroom: | ≤ 450 mA |
GP99 125Khz Proximiteit Middenbereik RFID Reader 130cm Bereik Voor Parkeertoegangscontrole
| Afstand voor het lezen: | 130cm |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC12V/1A |
| werkstroom: | ≤ 450 mA |
Gecodeerde RFID Bluetooth kaartlezer 15m Afstand voor parkeertoegangscontrole
| Werkspanning: | DC 12-24V/2A |
|---|---|
| werkstroom: | < 500 mA |
| Interface: | RS485, Wg26/G34, RS232 (optioneel) |
4m bereik Bluetooth kaartlezer versleuteld gebruikt voor toegangsbeveiliging van parkeerapparaten
| Afstand voor het lezen: | 1-5M |
|---|---|
| Werkspanning: | DC 12-24V/2A |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
IP65 GP66 Middenbereik EM-kaartlezer 100cm Afstand Stabiel werken Voor parkeer systeem
| Afstand voor het lezen: | 65100cm |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC12V/1A |
| werkstroom: | ≤ 450 mA |
Autoparkingsysteem DC12V/1A Middenbereik EM-kaartlezer met afstand 100 cm
| Afstand voor het lezen: | 65100cm |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC12V/1A |
| werkstroom: | ≤ 450 mA |
Loop detector voor parkeerterrein toegangscontrole en barrière poorten
| Stroomvereisten: | 12-24V |
|---|---|
| Zelfdraaibereik: | 20 tot 2000. |
| Gevoeligheid: | 16-Way Selectable/ Hoogste 0,010% Dl/L/Laagste 2,56% |
UHF RFID-antenne voor toegangscontrole op lange afstand 902-928MHz/860-868MHz
| Afstand voor het lezen: | 1-9m |
|---|---|
| Frequentiebereik: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Antenne: | Circulaire polarisatie/lineaire polarisatie |

