Alle producten
-
Veiligheidslichtgordensensoren
-
bewegingssensoren
-
Infraroodfotocelsensoren
-
Lijndetector
-
Veiligheidssensor voor de barrièrepoort
-
UHFlezer
-
RFID-kaartlezer
-
Parkeersysteem
-
bezoekerbeheersysteem
-
Toegangscontrolesysteem
-
Verzender en ontvanger met afstandsbediening
-
Draadloze deuropener
-
Verkeerslichtsysteem
-
Schakelaarknoop
-
BurookHallo Norman... ik heb me net herinnerd dat ik je niet liet weten... alles werkte we hebben zowel de bedraad en de afstandsbediening opening werk...ze hielden van het item (veronderstelend dat het de komende 10 jaar of zo zal standhouden) -
Kiran.Jutai is een van de meest zelfverzekerde bedrijven die ik in China ken.
zoekwoorden [ access control card reader ] bij elkaar passen 118 producten.
IP65 RFID-toegangscontrole-kaartlezer voor automatisch voertuigidentificatiesysteem
| Afstand voor het lezen: | 315m |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | <0> |
| Frequentiebereik: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
Parkeerbeveiliging Toegangscontrole Bluetooth-lezer
| Afstand voor het lezen: | 1-5M |
|---|---|
| Werkspanning: | DC 12-24V/2A |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
EM4200 125K Nabijheid EM RFID ID-kaart Waterdicht Voor toegangscontrole voor deuren
| Lezen-schrijven methode: | Niet-contacttype |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Passieve kaart |
| Frequentie: | Lage frequentie |
Langbereik UHF RFID-kaartlezer 15M Langereafstand 12dB Wiegand RS232 485 IP65 TID-encryptie
| Afstand voor het lezen: | 315m |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | <0> |
| Frequentiebereik: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
Langbereik UHF kaartlezer 15M dekking met 12dB antenne Wiegand RS232 485 IP65
| Afstand voor het lezen: | 315m |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | <0> |
| Frequentiebereik: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
CE AC-44 Vierdeurs beveiligingstoegangscontrolepaneel met toegangssoftware
| Type: | Eenrichtingscontroller |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC 12V |
| Het werkstroom: | < 300 mA |
Gecodeerde Bluetooth-kaartlezers 15m bereik voor parkeercontrole
| Werkspanning: | DC 12-24V/2A |
|---|---|
| werkstroom: | < 500 mA |
| Communicatie-interface: | RS485, Wg26/G34, RS232 (optioneel) |
Bluetooth-gecodeerde RFID-kaartlezer
| Werkspanning: | DC 12-24V/2A |
|---|---|
| werkstroom: | < 500 mA |
| Communicatie-interface: | RS485, Wg26/G34, RS232 (optioneel) |
GP-99 EM-kaarten 1,5 m Middenbereik nabijheid lezer voor parkeerterrein toegangscontrolesysteem
| Afstand voor het lezen: | 130cm |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC12V/1A |
| werkstroom: | ≤ 450 mA |
13.56MHz versleutelde RFID-lezer
| Afstand voor het lezen: | 5 cm |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC12V/3A |
| Het werkstroom: | ≤100mA |

