Alle producten
-
Veiligheidslichtgordensensoren
-
bewegingssensoren
-
Infraroodfotocelsensoren
-
Lijndetector
-
Veiligheidssensor voor de barrièrepoort
-
UHFlezer
-
RFID-kaartlezer
-
Parkeersysteem
-
bezoekerbeheersysteem
-
Toegangscontrolesysteem
-
Verzender en ontvanger met afstandsbediening
-
Draadloze deuropener
-
Verkeerslichtsysteem
-
Schakelaarknoop
-
BurookHallo Norman... ik heb me net herinnerd dat ik je niet liet weten... alles werkte we hebben zowel de bedraad en de afstandsbediening opening werk...ze hielden van het item (veronderstelend dat het de komende 10 jaar of zo zal standhouden) -
Kiran.Jutai is een van de meest zelfverzekerde bedrijven die ik in China ken.
zoekwoorden [ access control card reader ] bij elkaar passen 118 producten.
Anti Clone 2.4GHz Long Range RFID Active Reader Winst 18dBi
| Afstand voor het lezen: | 1 tot 30 meter verstelbaar |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 32 bit Arm Cortex-M3 |
| werkstroom: | ≤100mA |
BR-101 Intelligente verkeerslichtcontroller
| Stroomvoorziening: | 220 V |
|---|---|
| OEM-producten: | aanbod |
| ODM-producten: | aanbod |
902-928MHz / 860-868MHz Parkeer toegang versleuteld langeafstand UHF RFID-lezer Anti-kloning
| Afstand voor het lezen: | 1-9m |
|---|---|
| Toepassing: | Parkeerplaats, ziekenhuis, bibliotheek, bedrijf, bank, winkel |
| Stroomvoorziening: | Stroomtransformer, Input 220V, Uitgang 9V/3A |
13.56MHz versleutelde RFID-lezer voor korte afstand
| Afstand voor het lezen: | 5 cm |
|---|---|
| Het werkstroom: | ≤100mA |
| Baud-tarief: | 9600,N,8,1 |
GP66 125KHz RFID Reader Penetrerende V-KOOL 100cm Leest afstand
| Afstand voor het lezen: | 65100cm |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC12V/1A |
| werkstroom: | ≤ 450 mA |
GP66 125KHz RFID-lezer Stabiel 100cm leerafstand Voor parkeerterrein toegang
| Afstand voor het lezen: | 65100cm |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | DC12V/1A |
| werkstroom: | ≤ 450 mA |
Single Dual Channel Loop Sensor AC DC Power voor industriële deuren en toegangscontrole
| Stroomvereisten: | 12-24V |
|---|---|
| Zelfdraaibereik: | 20 tot 2000. |
| Gevoeligheid: | 16-Way Selectable/ Hoogste 0,010% Dl/L/Laagste 2,56% |
Anticopy Long Range RFID UHF Reader 9m Bereik IP65 30dBm
| Afstand voor het lezen: | 1-9m |
|---|---|
| Frequentiebereik: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Antenne: | Circulaire polarisatie/lineaire polarisatie |
LD-200 Double Channel Loop Sensor voor Parkeerbarrière Toegangsvoertuig Detector
| Kracht: | 110-240 VAC (48 tot 63 Hz) |
|---|---|
| Gevoeligheid: | 20 tot 2000 μH |
| Gevoeligheidsinstelling: | 16-Way Selectable/ Hoogste 0,010% Dl/L/Laagste 2,56% |
Versleutelde anti-klonering UHF-lezer
| Afstand voor het lezen: | 1-9m |
|---|---|
| Frequentiebereik: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Antenne: | Circulaire polarisatie/lineaire polarisatie |

